Tayfur Havutçu imzayı attı!

Osman Özköylü ile yolları ayıran Adana Demirspor, Tayfur Havutçu ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

NTV Spor 03.03.2016 - 15:46
Tayfur Havutçu imzayı attı!

Adana Demirspor Başkanı Sedat Sözlü'nün de aralarında bulunduğu yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Adana'ya giden Tayfur Havutçu, kendisini 1.5 yıllık Adana Demirspor'lu yapan imzayı attı. Tayfur Havutçu'nun yardımcılıklarını Ömer Gülen, Zafer Öğer,  Sarp Yiğit ve Ümit Dolman yapacak.

Başkan Sedat Sözlü anlaşmayla ilgili olarak, "Yönetim kurulu olarak ilerisi için bir ışık göremediğimiz için Osman Özköylü ile yollarımızı ayırdık. Bugün, Türk futboluna ve Beşiktaş'a çok önemli hizmetler veren Tayfur Havutçu ile anlaştık. Tayfur Havutçu hocamız, Adana Demirsporumuz için şampiyonluğun habercisi olacaktır. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Camiasının büyüklüğünün tüm Türkiye tarafından bilindiği Adana Demirspor'a geldiği için çok mutlu, o kadar da heyecan dolu olduğunu söyleyen Tayfur Havutçu, “Bir takımın nasıl şampiyon olacağını, şampiyonluk yolunda nasıl bir yol izleneceğini çok iyi bilirim. Çok iddialı bir kişiliğim var. Herkesin birbirini zorlayacağı, yenebileceği bir ligdeyiz. Bu futbolcu kadrosunun neler yapabileceğini bildiğim için görevi kabul ettim. Şampiyonluk yolunda çok önemli bir sinerji yakalayıp, camiamızın uzun yıllardır beklediği süper lige çıkacağız. Bana güvenen kulüp başkanımız Sayın Sedat Sözlü ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum” diye iddiala açıklamalar yaptı.

Sayfa Yükleniyor...