Tayyip Talha Sanuç: Beşiktaş'a oynamaya ve şampiyonluklar yaşamaya geldim

Beşiktaş, Adana Demirspor'dan transfer ettiği Tayyip Talha Sanuç ile sözleşme imzaladı.

NTV Spor 09.09.2022 - 18:00 | Son Güncelleme: 09.09.2022 - 19:09
Sosyal Medya

Beşiktaş'ın yeni transferi Tayyip Talha Sanuç, siyah-beyazlı takımda başarılı olacağına inandığını söyledi.

Siyah-beyazlı kulübün Adana Demirspor'dan kadrosuna kattığı 22 yaşındaki stoper, Beşiktaş YouTube kanalına açıklamalarda bulundu.

Taraftarın önünde oynamak için sabırsızlandığını ifade eden Tayyip Talha Sanuç, "Bu büyük camiaya katıldığım için çok mutluyum. Adım Beşiktaş’la ilk anıldığında çok heyecanlanmış ve mutlu olmuştum. Bu süreç mutlu sonla tamamlandığı için iki kulübe de teşekkür ediyorum. Transferimde emekleri olan Başkanımız Ahmet Nur Çebi’ye, Ceyhun Kazancı’ya ve eski kulübümün başkanı Murat Sancak’a teşekkür ediyorum." dedi.

Başarılı oyuncu, "Umarım Beşiktaş formasıyla başarılı sezonlar geçiririm. Buraya oynamaya ve şampiyonluklar yaşamaya geldim. Kaliteli bir kadroya dahil olduğumu biliyorum. Beşiktaş taraftarı önünde oynayacak olmanın verdiği sorumluluğun farkındayım. Beklentileri karşılayabileceğime inanıyorum. Kendime güveniyorum. Umarım Beşiktaş taraftarını mutlu edebilirim." ifadelerini kullandı.

"Hocamızın ağır antrenmanlar yaptırdığını sosyal medyadan takip ediyordum." diyen Tayyip Talha, "Kendimi tempolu, coşkulu oyun sistemine uygun buluyorum. Hocanın oyun sistemi ve taraftarlarımızın yarattığı atmosferle sahada hırslı bir şekilde oynamamak için hiçbir neden yok. Kaliteli oyuncularımız var. Sahaya hırsımızı yansıttığımız zaman, rahat bir şekilde ligi şampiyon tamamlayabileceğimizi düşünüyorum." şeklinde konuştu.

17 yaşında Beşiktaş deplasmanına geldiğini ifade eden genç oyuncu, "O gün, Türkiye’nin en büyük taraftar topluluğuna Beşiktaş’ın sahip olduğunu anlamıştım. Bu taraftarın önünde oynayabilmek çok özel bir duygu. Bu duyguyu tadacağım için çok mutluyum. Umarım kulübümüze ve taraftarlarımıza layık olabilirim. Taraftarlarımızın önünde oynamak için sabırsızlanıyorum." dedi.

Sayfa Yükleniyor...