Tekelioğlu: Şansız bir şekilde elendik

Sadi Tekelioğlu, Samsunspor karşısında iyi oynadıklarını ancak kupaya veda ettiklerini söyledi.

NTV Spor

23.09.2010 - 11:55

Ziraat Türkiye Kupası'nda Samsunspor'a elenen 1461 Trabzon takımını geçici olarak çalıştıran teknik direktör Sadi Tekelioğlu, Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden rakiplerine karşı iyi futbol oynadıklarını, uzatma dakikalarında yedikleri şansız bir golle kupaya veda ettiklerini söyledi.

Tekelioğlu, karşılaşmaya iyi başladıklarını belirterek, ''Maçın ilk yarısında 1-0 öne geçmeyi başardık. Rakibimiz ise ilk yarının bitimine az bir süre kala beraberliği yakaladı. Karşılaşmanın normal süresi beraberlikle sonuçlandı. Uzatma dakikalarında duran bir topta golü yiyerek, kupaya veda ettik'' dedi.

Samsunspor maçının kendileri için çok şansız bir maç olduğunu ifade eden Tekelioğlu, ''1-0 öne geçtiğimiz karşılaşmada birçok gol pozisyonu yakaladık, ancak bunları değerlendiremedik. Uzatma dakikalarında yediğimiz golle Ziraat Türkiye Kupası'na veda ettik. Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor'a karşı iyi futbol oynadık. Artık 1461 Trabzon lige dönecektir, ligde inşallah hak ettiği yere ulaşacaktır'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...