Timsah'ta hedef 3 puan

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, ''Dolu tribünler önünde güzel bir karşılaşma oynayıp 3 puanı almak istiyoruz'' dedi.

NTV Spor

27.09.2012 - 19:55

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, ''Dolu tribünler önünde güzel bir karşılaşma oynayıp 3 puanı almak istiyoruz'' dedi.

Teknik direktör Sağlam, Özlüce Tesisleri'nde antrenman öncesi saha kenarında düzenlediği basın toplantısında, Bursaspor'un 29 Eylül Cumartesi günü Bursa Atatürk Stadı'nda karşılaşacağı Gaziantepspor'un kadro kalitesi itibariyle iyi bir takım olduğunu belirtti.

Takımın hedefinin belli olduğunu ifade eden Sağlam, ''Bu doğrultuda bu güçlü takıma karşı futbol kalitesini ortaya koymak ve 3 puanı almak için çabalayacağız. Taraftarımızın da destek vereceğine inanıyoruz. Dolu tribünler önünde güzel bir karşılaşma oynayıp 3 puanı almak istiyoruz'' diye konuştu.

''CAMİA VE TARAFTARIN HAVASI OLUMLU''
Takımın son durumuyla ilgili de bilgi veren ve N'Diaye'nin dün yapılan antrenmanda performansını iyi olduğunu belirten Sağlam, ''Serdar da takımla beraber belli bölümlerde çalışıyor. Onun dışında sakatımız yok. Oyuncularımız sorumluluklarının bilincinde ve gerekli performansı ortaya koyacaktır'' ifadesini kullandı.

Sağlam, Kardemir Karabükspor maçında üst düzey bir futbol kalitesi sergilendiğini ve bol gollü karşılaşma yapıldığını belirterek, ''Sanica Boru Elazığspor maçında da 3 puanı getirecek pozisyonları ürettik ama değerlendiremedik. Biz iyi bir takımız ve özellikle taraftarın desteğini arkasına aldığımız zaman güzel işler yapıyoruz. Camianın ve taraftarın havası çok olumlu. İnşallah takımla taraftarın bütünleşmesi hafta sonu güzel bir tablo çıkaracak'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...