Torres için 45 bin kişi statta!

Fernando Torres'in Atletico Madrid'e dönüşünde inanılmaz görüntüler ortaya çıktı.

NTV Spor 04.01.2015 - 17:02

2007'de Atletico'dan ayrıldıktan sonra Liverpool, Chelsea ve Ac Milan formalarını giyen Fernando Torres'e Vicento Calderon Stadı'nda büyük ilgi vardı. Türkiye ve Avrupa'nın çoğu liginde statlar dolmazken, Torres'i karşılamak için 45 bin kişi stadı doldurdu. Taraftarlar Atletico Madrid formalı Torres'e büyük ilgi gösterdi.

7.5 yıl sonra profesyonel kariyerine başladığı Atletico'ya dönen Torres için kulüp başkanı Enrique Cerezo, "2007 Temmuz'unda takımdan ayrıldığından bu yana, Atletico'yu en iyi şekilde temsil ettin. Atletico'nun ne demek olduğunu gösterdin. Bu kulüp, renklerini en iyi şekilde temsil eden senin gibi büyük oyuncular yetiştirdi" dedi.

Fernando Torres ise duygularını açıklarken, "Bugün buraya gelen herkese teşekkür ediyorum. Şimdi geri geldim. Alt yapıdan gelen oyuncuları bu kulübü en iyi şekilde temsil ediyor. Atletico'yu dışarıdan izlerken onur duydum, şimdi yeniden oynamak için sabırsızlanıyorum. Bir rüyam daha gerçekleşti. Başkana ve destek verenlere teşekkür ediyorum" diye konuştu. İşte Torres'in taraftarlarla yeniden karşılaşma anları:

Sayfa Yükleniyor...