Toure yolcu, Bony mutlu!

Manchester City ile Yaya Toure'nin yolları ayrılıyor mu? Menajeri, Toure'nin gelecek sezon büyük olasılıkla başka bir takımın formasını giyeceğini açıkladı. Forma şansı bulmakta zorlanan Wilfred Bony ise kulübünde mutlu olduğunu söyledi.

NTV Spor

20.01.2016 - 16:25

Manchester City'i gelecek sezon Pep Guardiola'nın çalıştırması bekleniyor. Bu durumda Yaya Toure'nin kulüpteki geleceği merakla bekleniyordu. Zira Guardiola, Barcelona'nın başına geçtikten sonra Toure ile yolları ayırmış ve yerine Sergio Busquets'i monte etmişti. Toure'nin menajeri Dimitri Seluk'un açıklamaları, Fildişi Sahilli yıldızın büyük olasılıkla City'deki son aylarını geçirdiğini gözler önüne serdi.

Yaya toure'nin sözleşmesinin bitmesine 1.5 sezon olduğunu hatırlatan Seluk; "Yaya bu sezon kulübünden ayrılmayacak. Ancak yaz döneminde herşey değişebilir. Masadaki tüm teklifleri dinlemeye hazır olacağız" dedi.

Sergio Agüero'nun arkasında forma şansı bulmakta zorlanan Wilfred Bony ise kulübünde mutlu olduğunu söyledi. Ayrılmak istediği yolundaki haberleri yalanlayan Bony; "İngiltere'deki en büyük kulüplerden birinde forma giyiyorum. Kontratım devam ediyor ve mutluyum. City'e transfer olduğum için hiç bir zaman pişmanlık duymadım. Ayrılmak istediğim doğru değil. Aksine böyle bir takımda oynadığım için kendimi çok şanslı hissediyorum" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...