Trabzonspor'dan Bakasetas ve Hüseyin Türkmen açıklaması

Trabzonspor, Beşiktaş maçında sakatlanarak oyuna devam edemeyen Bakasetas ve Hüseyin Türkmen'in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

NTV Spor 08.11.2021 - 17:02
Trabzonspor'dan Bakasetas ve Hüseyin Türkmen açıklaması

'in 12. haftasında deplasmanda Beşiktaş'ı 2-1 yenen 'da ilk yarıda oyundan çıkan ve 'in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

İki futbolcuda sağ diz iç yan bağında ödem tespit edildiğini açıklayan bordo-mavililer Bakasetas ve Hüseyin Türkmen'e bir kez daha MR çekileceğini duyurdu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, "Hafta sonu oynadığımız müsabakada sağ dizine aldığı darbe sonucu sakatlanan Anastasios Bakasetas’ın aynı gün çekilen MR’ında sağ diz iç yan bağında ödem tespit edilmiştir. Tedavisine başlanan oyuncumuzun önümüzdeki günlerde çekilecek kontrol MR’ına göre tedavisine devam edilecektir. Aynı müsabakada dizine aldığı darbe sonucu sakatlanan Hüseyin Türkmen’in ise dün çekilen MR’ında sağ diz iç yan bağında ödem tespit edilmiştir. Tedavisine başlanan oyuncumuzun birkaç gün içinde çekilecek kontrol MR’ından sonra değerlendirme yapılacaktır” ifadeleri yer aldı.

Sayfa Yükleniyor...