"Trabzonspor haklı bir şampiyonluk elde etti"

Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, sezonu şampiyon tamamlayan Trabzonspor maçı öncesi konuştu, ""Trabzonspor'u alkışlamamız gerekiyor. Tüm dünyada bu şekilde oluyor. Trabzonspor haklı bir şampiyonluk elde etti" dedi.

NTV Spor 06.05.2022 - 19:34

"Trabzonspor'u alkışlamamız gerekiyor" diyen Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, "Tüm dünyada bu şekilde oluyor. Şampiyonluktan sonra çıktıkları ilk maç olacak" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'un çok iyi bir sezon geçirdiğini ve haklı bir şampiyonluk elde ettiğini söyleyen Ömer Erdoğan, "Abdullah Avcı, benim örnek aldığım hocalardan biridir. Abdullah Avcı son 15-20 yılda Türk futboluna damga vurmuş, bu basamakları teker teker çıkıp da buralara gelmiş biri. Bizim gibi genç hocaların örnek alabileceği, bir şeyler öğrenebileceği bir hoca kendisi" övgüsünde bulundu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı ise karşılaşma öncesi, "Trabzonspor çıktığı her maçı kazanmalıdır. Şampiyon gibi oynamalıyız. 3 maçtan en fazla puanı almayı hedefliyoruz. Tasarrufa, rotasyona, sakatlık riskine, yorgunluğa... Nereye bağlarsan bağla. Zorlu bir sezondu. Sakatlanma riski olanları koruma altına aldık" dedi.

Sayfa Yükleniyor...