Galatasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak: "Sürprizler olabilir; hazırlıklı olun"

Abdürrahim Albayrak, Ndiaye'ye ilgilerinin devam ettiğini vurguladı ve Kasımpaşalı Trezeguet için de "Takıma kazandırmak için her şeyi yapacağız" dedi. En az 2 tane transfer düşündüklerini söyleyen Albayrak, "Sürprizler olabilir; hazırlıklı olun" açıklamasını yaptı.

NTV Spor 10.07.2018 - 16:14 | Son Güncelleme: 10.07.2018 - 16:21

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, İsviçre Kampı'nda transfer çalışmalarından UEFA ile olan durumlara kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Abdurrahim Albayrak, neşeli bir kamp dönemi içinde olduklarını söylerken hocalarla geç saatlere kadar sohbet ortamı içinde olduklarını ve futbolcuların da oldukça istekli olduğunu söyledi. Abdurrahim Albayrak, transfer çalışmalarıyla da ilgili olarak girişimlerin hızlandığını ve de her an her şeyin olabileceğini söyledi.

Galatasaray'ın İstanbul'a fit döneceğini söyleyen Albayrak, "Bu da takıma olumlu yansıyacaktır. Futbolcularımız da çok istekli. Onlar da Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı özlemiştir." diye konuştu. 

"EN AZ 2 TRANSFER YAPACAĞIZ"
UEFA Mali Kriterlerinin takım üzerinde etkin olduğuna işaret eden Abdürrahim Albayrak, "Bankalara gidip yalvarmak yerine, kombine alan iş adamlarımıza gidip 2-3 yıl uzatmalarını isteyeceğiz. Ben de kendi locamı uzatacağım, başkan bey de aynı şekilde. Bazı arkadaşlarımız buna başladı, ciddi paralar gelmeye başladı. UEFA'nın vermiş olduğu limit içerisinde kalacağız. Onun dışına asla çıkmayacağız. Transfer mutlaka yapacağız. En az 2 tane düşünüyoruz. Sürprizler olabilir; hazırlıklı olun" sözleriyle de transfere yeşil ışık yaktı. 

"YERLİ KALECİ ALMAK İSTİYORUZ"
Takımdan ayrılmak isteyenlerin gidebileceğini kaydeden Albayrak, "Hocamızla konuşur ve gider. Yabancı kontenjanımızı boşaltabiliriz. Kaleci transferi de gündemimizde ama yerli almak istiyoruz." dedi. 

NDIAYE VE TREZEGUET AÇIKLAMALARI
Sezon ortasında İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Stoke City'ye giden Badou Ndiaye'ye ilgilerinin devam ettiğini kaydeden Albayrak, "Yeniden dönmek istiyor. Ndiaye gitmeden önce bizimle konuştu. Hocamız ona Galatasaray'ı anlattı ama kendisi anlamamış herhalde. Çünkü şu an pişman. Şampiyon takımdan küme düşen takıma gitti. Bu ayrılıklar bazen iyi oluyor, kulübün değerini daha iyi anlıyorlardır." sözleriyle Senegalli oyuncunun pişmanlığını dile getirdi.  

Kasımpaşa'nın Mısırlı oyuncusu Trezeguet'in hala gündemlerinde olduğunu ve transfer görüşmelerinin devam ettiğini kaydeden Abdürrahim Albayrak, "Trezeguet'yi Galatasaray'a kazandırmak için her şeyi yapacağız. Transfer hala gündemimizde" açıklamalarını yaptı. 

Takımdaki geleceği belirsiz Tarık Çamdal için de konuşan Albayrak, "Tarık'ın hiçbir suçu yok. Kendisiyle böyle bir sözleşme yapılmış. Ama ona bir takım bulup göndereceğiz. Kendisi de oynamak istiyor." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...