Tuchel'den gazeteciye: Restoranda değiliz

Paris Saint Germain, son Şampiyonlar Ligi maçında Napoli karşısında puanı uzatmalarda kurtarırken; maç sonunda teknik direktör Thomas Tuchel bir gazeteci arasında kısa süren bir tartışma yaşandı.

NTV Spor 25.10.2018 - 16:16

Şampiyonlar Ligi'nde artık başarı isteyen Paris Saint Germain, sezon başında Alman teknik adam Thomas Tuchel'i takımın başına getirdi. Başkent ekibi, ligde yoluna kayıpsız devam etmesine karşın, Şampiyonlar Ligi'nde geride kalan 3 maçta beklentilerin uzağında kaldı. Tuchel'in öğrencileri, şimdiye kadar 4 puan topladı ve grupta 3. sırada bulunuyor.

Takımın son maçta Napoli karşısında uzatmalarda beraberliği kurtarması ise basın toplantısında küçük çaplı bir gerginliğe neden oldu.

Alman teknik adam, PSG'nin Şampiyonlar Ligi'nin favorisi olmadığını söylerken, bir gazeteci, "Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için yüz milyonlarca Euro yatırım yaptınız? Bunlara ne olacak?" demesi üzerine, "Size daha önce söyledim. Biz Şampiyonlar Ligi'nin favorisi değiliz" dedi.

Gazetecinin "Bunu söylemeniz garip" sözleri üzerine de Tuchel, "Vav, tamam bu sizin düşünceniz. Ancak bizim konuşmamız biraz tuhaf. Burası bir restoran değil. Bana bir soru sordunuz, ben de düşüncemiz söyledim. Fikrimi kabul etmiyorsunuz." tepkisini gösterdi.

Sayfa Yükleniyor...