Turan: Şanssızlığımızı kıracağız

Spor Toto 3. Lig 3. grup takımlarından Çarşambaspor'da, teknik direktör İsa Turan, haftalardır süren bir şanssızlık yaşadıklarını ve bunu da Aydınspor 1923 karşısında kıracaklarını söyledi.

NTV Spor

10.10.2011 - 15:58

Çarşambaspor Teknik Direktörü İsa Turan, ''Haftalardır süren şanssızlığımızı bu hafta deplasmanda oynayacağımız Aydınspor maçında kıracağız'' dedi.
        
"ŞANSSIZLIĞIMIZI KIRACAĞIZ"       
Turan, pazar günü deplasmanda Aydınspor 1923 ile karşılaşacaklarını hatırlatarak, ''Çarşambaspor, Spor Toto 3. Lig'e yeni çıkan bir takım olmasından dolayı sezon başından bu yana sıkıntılı bir süreç yaşadı. Fakat Çarşambaspor'un zamanla daha iyi bir konuma geleceğine inanıyorum. Geçen haftayı maç yapmadan geçmemiz sebebi ile Aydınspor 1923 maçına yoğun ve tempolu bir şekilde hazırlandık. Hazırlıklarımıza cumartesi gününe kadar tesislerimizde devam edeceğiz. Haftalardır süren şanssızlığımızı bu hafta deplasmanda oynayacağımız Aydınspor 1923 maçında kıracağız'' diye konuştu.
        
"ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"
Çarşambaspor'un profesyonelleşmesi anlamında ellerinden gelen gayreti göstereceklerini vurgulayan Turan, ''Takımımızın Spor Toto 3. Lig'de daha yerinde ve başarılı bir oyun ortaya koyması için elimizden geleni yapacağız. Devre arasında yapacağımız takviyelerle daha iyi konuma geleceğiz. İnşallah zamanla Spor Toto 3. Lig'de kalıcı ve hedefe oynayan bir takım olacağız'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...