"Tüylerim diken diken"

Trabzonspor'a Gaziantep FK karşısında 3-2'lik galibiyeti getiren golü atan Marc Bartra, Gaziantep FK maçını yorumlarken; "Tüylerim hala diken diken. O anı hatırlıyorum. Adil olan sonuç buydu" dedi.

NTV Spor 18.09.2022 - 19:48
Anadolu Ajansı

Gaziantep FK galibiyetini yorumlayan Marc Bartra, "Aslında tüylerim hala diken diken. O anı hatırlıyorum. Adil olan sonuç buydu. Maçın ilk 10 dakikası sonrasında harika oynadık. Çok fazla çalıştık ve iyi mücadele ettik. İyi çalışıp iyi işler yaptığınızda hak ettiğinizi alıyorsunuz. Bugün de başımıza gelen buydu. Büyük Trabzonspor ailesinin içinde olmaktan çok mutluyum" dedi.

 Galibeyetin ve attığı golün de kendisi için büyük bir hediye olduğunu söyleyen İspanyol oyuncu, "Ben de diğer arkadaşlarım gibi ailemden uzakta burada işimi yapıyorum. Fırsat buldukça buraya gelecekler. Hayatımda bana güç veren ve ayakta tutan kişiler. Benim için de bu değişim kolay değildi. Farklı bir kültüre geliyorsunuz. Ama kulüp bana geldiğim ilk andan itibaren çok yardımcı oldular. Ben de elimden geleni yapmaya çalışıyorum" ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...