Twente'deki Kosova krizinde Enes Ünal da devrede

Twente tribünlerindeki "Kosova Sıbistan'dır" pankartına takımın Kosovalı futbolcusu Celina tepki gösterdi. Enes Ünal da takım arkadaşına sosyal medya hesabından destek verdi

NTV Spor 07.02.2017 - 14:27 | Son Güncelleme: 05.05.2017 - 10:59
GETTY

Twente'nin Feyenoord ile oynadığı maçta tribünlerde "Kosovo is Serbia" (Kosova Sırbistan'dır) yazan bir pankart açıldı. Twente'nin Kosovalı futbolcusu Bersant Celina, Instagram hesabından bu pankartın yer aldığı tribünün bir fotoğrafını paylaştı ve "Güzel bir kulüp ve büyüleyici taraftarlar... Ama bunu yapan bireylere saygı duymuyorum" yazdı.

Beautiful club and amazing fans, but for the INDIVIDUALS that did this I have NO RESPECT for. 👍🏽

A photo posted by Bersant Celina (@bersantcelina) on

Twente'de forma giyen A Milli Takım futbolcusu Enes Ünal da takım arkadaşına Instagram hesabından Celina ile bir fotoğrafını paylaşarak destek verdi.

Genç forvet, "Bu kulüpte oynamayı ikimiz de çok seviyoruz. Her maç bu stadyumda oynamanın beni ne kadar heyecanlandırdığını anlatamam ve bireysel olaylar bunu değiştiremez. Bugün arkadaşım zor bir durumda kaldı. Ve ben böyle durumlara çok karşıyım. Takım arkadaşımın her zaman yanında oldum ve her zaman da olacağım. Bir kez daha söylüyorum; bireyler ne derse desin biz bu kulüpte oynamayı çok seviyoruz" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...