Uğurcan Çakır için 19 milyon Euro'ya ret

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Uğurcan Çakır için konuştu, "Inter'in ilgilendiğini okuyoruz. Ancak bize resmi teklif yapmadılar. İtalya'dan başka bir ekip bonuslarla birlikte 19 milyon Euro'luk bir teklif yaptı" dedi.

NTV Spor 28.04.2021 - 19:47

Ahmet Ağaoğlu, İtalyan devi Inter'e yakınlığıyla bilinen fcinternews.it isimli internet sitesine özel bir röportaj verdi. Transferin gözdesi Uğurcan Çakır için konuşan Ağaoğlu, "İlgileri olduğunu basından okusak da Inter'den resmi bir teklif gelmedi" dedi.

Uğurcan Çakır için geçen sezon bonuslarla birlikte 19 milyon Euro'luk bir teklif geldiğini söyleyen Ahmet Ağaoğlu, "Bir Fransız, bir Alman ve bir de İngiliz kulübü olmak üzere bazı kulüpler temsilcileri vasıtasıyla yöneticilerimize başvuruda bulundu. Bir İtalyan takımı resmi teklif yaptı. Teklif, primlerle birlikte 19 milyon Euro'ydu. Ancak üst düzey bir takım olmadığı için teklifi reddettik" dedi.

Euro 2020'de oynayacak Türkiye'nin kalesini koruması beklenen Uğurcan Çakır'ı turnuva sonrası satma kararı aldıklarını söyleyen Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Şu andaki fiyatı konusunda realist bir rakam söyleyemiyorum. Avrupa piyasasına çıktıktan sonra ne kadar olabileceğini bakacağız. Biz ve oyuncumuz üst düzey bir kulüple sözleşme imzalamak istiyoruz" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...