"Umarım bir daha olmaz!"

Ersun Yanal: Futbolun bu güzelliğini seyircinin olmaması yavanlaştırıyor. Umarım bir daha olmaz. Bu her takım için geçerli olur...

NTV Spor

25.02.2017 - 22:42

Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında sahasında Atiker Konyaspor ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor'un teknik direktörü Ersun Yanal, bugün pozisyonları olan, her iki takımın da oynatma arzusunda olduğu güzel bir maç izlettirdiklerini söyledi.

Yanal, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, oyuncularının kazanmaya olan ritmi ve bunu sahada 90 dakika sahada ortaya koyma arzusunun kendileri açısından çok önemli olduğunu ifade etti.

Ritm yakalamaya çalışan bir takım olduklarını belirten Yanal, şunları kaydetti:

"90 dakikada puanları paylaştık. Önümüzdeki sezon için eksiklerimizi iyi anlayıp, zirvede olacak Trabzonspor için oldukça yoğun mesai harcıyoruz. Bugün seyircisiz yavan bir maç oldu. Seyircisiz olduğunda maçın güzel tarafları da ortaya çıkmıyor. Bugün pozisyonları olan, her iki takımın da oynatma arzusunda olduğu güzel bir maç izlettirdik. Futbolun bu güzelliğini seyircinin olmaması yavanlaştırıyor. Umarım bir daha olmaz. Bu her takım için geçerli olur."

Sayfa Yükleniyor...