"Utanmadan hala 'Adalet, adalet' diye çığırtkanlık yapıyorlar"

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sipahioğlu açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 05.03.2021 - 20:28 | Son Güncelleme: 05.03.2021 - 23:36

TRT Spor'a konuşan Metin Sipahioğlu "Son 25 yıldır Türk futbolunda oynanan bu tiyatronun tek bir adı vardır: Yavuz hırsız ev sahibini bastırır. Bu tiyatronun tek adıdır. Fenerbahçe Spor Kulübü, 2011'den beri sadece 1 kez şampiyon olmuştur; 7 yıldır da hiç şampiyonluğu yoktur. Bu tablo varken utanmadan hala 'Adalet, adalet' diye çığırtkanlık yapıyorlar. PFDK, hakem raporunda dirsek atan bir oyuncuya (Mostafa Mohamed) sadece 1 maç ceza veriyor. Bu, şunun kanıtıdır: Türk futbolu sadece bağırma, çağırma ve algılarla yönetiliyor. Bunun başka bir adı yok" dedi.

Metin Sipahioğlu'nun açıklamalarından satırbaşları şöyle:

"90'lı yılların sonundan başlayarak bu ülke, 10 sezon TFF başkanlığı yapan ve içindeki büyük aşkı ortaya çıkarıp, hayalinin Galatasaray Başkanlığı olduğunu belirten, dolayısıyla TFF başkanlığı yaptığı dönemde de takımına büyük hizmet etmiş isimleri gördü! Aynı dönemlerde ne tesadüf ki ülkemizin başbakanının neredeyse bu takımın her maçına gittiğini gördük, yaşadık. Şampiyonluk posterlerine giren isimleri gördük."

"3 Temmuz 2011'de, kahpe örgütün yaptığı 15 Temmuz saldırısından sonra en büyük kumpası gördü Fenerbahçe. Bundan sonra hangi takımın zirveden dibe geldiği ve hangi takımın dipten zirveye çıktığı ortada. Bu camiaya yaşatılanları başka camia yaşasa belki de yok olurlardı." 

"Attığımız golü 4 dakika 17 saniye her açıdan izleyip karar veriyorlar, lehimize verilen penaltıyı 9 saniye tek açıdan izleyip iptal ediyorlar."


Sayfa Yükleniyor...