Valerien Ismael: Performansı kabul edilebilir bulmuyorum... Şok edici bir durum

Beşiktaş teknik direktörü Valerien Ismael, Atakaş Hatayspor yenilgisinin ardından verdiği demeçte performansın kabul edilemez olduğunu vurguladı.

NTV Spor 24.10.2022 - 22:39
Valerien Ismael: Performansı kabul edilebilir bulmuyorum... Şok edici bir durum
Anadolu Ajansı

teknik direktörü Valerien Ismael, 2-1 kaybedilen Atakaş Hatayspor mücadelesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Gösterilen performansı yeterli bulmadığını söyleyen Ismael, "Bu performansı kabul edilebilir bulmuyorum. Bazı oyuncuların Beşiktaş'ta oynamanın ne olduğunu anlaması gerekiyor. Elimizden geleni vermediğimizin kanısı var bende." dedi.

"Şok edici bir durum"

"Durumu analiz edeceğiz, düşüneceğiz. Şok edici bir durum. Beklemediğimiz bir durum. Oyunda birkaç şeyden sonra kontrolü kaybeder gibi olduk, yeterince agresif değildik. Dediğim gibi Beşiktaş'ta oynamanın anlamını daha iyi kavramalıyız."

"Futbolcunun işi saha içidir"

"Bazı oyuncularımız özelinden düşünürsek performans olarak yeterli olmadığını söyleyebilirim. Genel beklentimiz daha fazla. Herkesin kendi sorumluluğunu üzerine alması gerekiyor, ben de kendi sorumluluğumu alıyorum. Futbolcunun görevi saha içidir. Saha içindeki performansın karşılığının, Beşiktaş'ta oynamak olduğunun farkına varılmalı. Şu anda bir sonraki maçtan ziyade bu maçı oturup analiz edeceğiz. Kazanmamız gereken bir maçtı, yetersizdi, oturup bu maçı analiz edeceğiz."

Sayfa Yükleniyor...