Van Gaal sert çıktı

Manchester United Teknik Direktörü Louis Van Gaal, Chelsea’ye Pedro’yu kaptırdıkları yönündeki eleştirilere sert bir yanıt verdi.

NTV Spor

21.08.2015 - 21:59

Manchester United ile prensipte anlaşmasına karşılık, son anda Chelsea'ye giden Pedro ile ilgili Louis Van Gaal'den açıklama geldi.

Hollandalı teknik adam, 31 milyon Euro'ya Barcelona'dan ayrılarak Chelsea'ye giden 28 yaşındaki futbolcu ile ilgili olarak, "Belli bir prosedürü takip ederek transfer yapıyoruz. Pedro'nun serbest kalma bedeli vardı ve onu transfer etmek dünyanın en kolay işiydi” dedi.

"İSTEDİĞİNİZİ YAZIN"
Medya mensuplarına sert ifadeler kullanan Hollandalı teknik direktör, "İstediğinizi yazın. Ama bizim ne istediğimizi bilemezsiniz. Ben, transferde, kulübün ve mevcut oyuncularımın menfaatlerini düşünmek durumundayım. Elbette Pedro ile ilgilendik. Ama arada neler yaşandığını basın bilemez. Kulüp, ben ve oyuncu bilir" ifadesini kullandı.

"BOŞUNA UĞRAŞMAYIN..."
Van Gaal, kulübün CEO'su Ed Woodward ile arasını basının açmaya çalıştığını da öne sürerek, "Bu konuda boşuna uğraşmayın. Başarılı olamazsınız. Woodward ile tam bir işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Bana her gün transferlerle ilgili bilgi veriyor" açıklamasını yaptı.

 

Sayfa Yükleniyor...