Ve 2. Mandıralı dönemi başladı!

Trabzonspor'da Hami Mandıralı dönemi resmen başladı! Yönetim, takımı bu sezon sonuna kadar Hami Mandıralı'ya teslim etti, Sadi Tekelioğlu ise yeniden altyapının başına geçecek...

NTV Spor 20.01.2016 - 15:19

Gelecek sezon için teknik direktör arayışlarını sürdüren Trabzonspor, sezon sonuna kadar takımı Hami Mandıralı'ya teslim etti. KAP'a gönderilen açıklamada Mandıralı ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 1.5 yıllık  anlaşma sağlandığı belirtildi.
 
AYLIK 100.000 TL
Bu arada KAP'a gönderilen açıklamada Hami Mandıralı'ya aylık 100.000 TL ödeneceği de vurgulandı.
 
SENEYE YARDIMCI OLACAK!
Bordo mavili yönetimin hedefi, sezon sonuna kadar takımı çalıştıracak olan Hami Mandıralı'yı önümüzdeki sezon takımın başına getireceği yeni hocanın yardımcısı yapmak.

Buna göre Hami Mandıralı hem takımı çalıştıracak hem de yeni gelecek olan teknik direktöre geniş kapsamlı bir rapor sunacak.

BEŞİKTAŞ MAÇINDA KENARDA
Hami Mandıralı'nın Beşiktaş maçında takımın başında olması bekleniyor. Şu andaki teknik direktör Sadi Tekelioğlu ise yeniden alt yapının başına geçecek.

2. KEZ GÖREVDE!
Bordo-mavili takımın 219 golle en fazla gol kaydeden oyuncusu olan Hami Mandıralı, 2013-2014 sezonunun 20'nci haftasının ardından Mustafa Reşit Akçay'ın yerine teknik sorumluluk görevine getirilmişti. Mandıralı yönetiminde 14 lig maçında 6 galibiyet, 6 beraberlik ve biri hükmen olmak üzere 2 mağlubiyet alan bordo-mavili takım, 24 puan toplayarak 1,71 puan ortalaması yakalamıştı. Trabzonspor, söz konusu sezonu 53 puanla  4'üncü sırada tamamlamıştı.

"DAVET ÜZERİNE GELDİM"
Hami Mandıralı, Yönetim Kurulu ile görüşmek için geldiği Trabzon'da gazetecilere yaptığı kısa açıklamada, "Trabzonspor yönetiminin daveti üzerine geldim. Bir görüşme yapacağım. Benim açımdan herhangi bir sıkıntı yok" dedi. Mandıralı, daha sonra eşi ve kızıyla birlikte havaalanından ayrıldı.

 

Sayfa Yükleniyor...