Veysel Sarı'nın yeni takımı belli oldu!

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun kadroda düşünmediği Veysel Sarı, Kasımpaşa'da. 26 yaşındaki defans oyuncusu, kendisini 3,5 yıllığına Paşa'ya bağlayan sözleşmeye imza attı.

NTV Spor 19.01.2015 - 16:53

Galatasaray, Veysel Sarı için Kasımpaşa'dan 500 bin euro talep etmişi. Görüşmelerin sonrasında pazarlıklar son buldu ve taraflar 400 bin euroda el sıkıştı.

Veysel Sarı, Galatasaray'a yine 400.000 euro bonservis bedeliyle gelmiş ancak eski kulübünden 300.000 euroluk alacağından vazgeçmişti.

Veysel Sarı, Kasımpaşa'nın Antalya kampında düzenlenen imza töreninin ardından açıklamalarda bulundu.

Veysel, önemli bir camiaya geldiği için çok mutlu olduğunu vurgulayarak, "Kasımpaşa Spor Kulübü'ne gelmemde ki en büyük sebep, kendimi geliştirmek ve daha çok forma şansı bulabilmek. İnşallah burada iyi oynayıp Kulübüme katkı sağlarım. Kasımpaşa hem kurumsal hem de Tesis anlamında çok önemli bir kulüp. Etrafımdan duyduğum kadarıyla müthiş bir tesise sahip. İnşallah Kasımpaşa'ya faydalı olurum" diye konuştu.

Sarı-kırmızılılar, Veysel Sarı için Kasımpaşa ile anlaşmaya vardığını borsaya bildirdi;

"Profesyonel futbolcularımızdan Veysel Sarı'nın 400.000 EUR bedelle Kasımpaşa Sportif Faaliyetler AŞ'ye transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Sayfa Yükleniyor...