Volkan Demirel'e milli takım teknik direktörlüğü sorusu

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel gündeme dair açıklamalar yaptı. Volkan Demirel'e milli takımdan teklif gelmesi durumunda nasıl bir yol izleyeceği de soruldu.

Haber Merkezi - NTV Spor 13.09.2023 - 11:58
Volkan Demirel'e milli takım teknik direktörlüğü sorusu

'da yaptığı işlerle dikkat çeken , gündeme dair konuştu. Asistanaliz'e açıklamalar yapan Volkan Demirel'e Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve milli takımdan teklif gelmesi halinde nasıl bir yol izleyeceği de soruldu.

Volkan Demirel, Fenerbahçe'yi ayrı tutarak soruya şu cevabı verdi:

VOLKAN DEMİREL: "ÖNCELİĞİM HATAYSPOR"

"İlk önce gurur duyarım fakat olduğu zaman karar veririm. Önceliğim ise Hatayspor'u ayağa kaldırmak. Fenerbahçe haricinde ise bir teklif olursa buna şimdi cevap veremem. Bu sorunun cevabı şimdi verilemez. Yaşandıkça karar veriliyor fakat önceliğim burası"

⚽️👉 HABERLERİ

"İNGİLTERE FUTBOLU ALTAY BAYINDIR'I YUKARI SEVİYEYE ÇEKECEKTİR"

Fenerbahçe'den Manchester United'a transfer olan Altay Bayındır hakkında konuşan Demirel, "Altay, Fenerbahçe için bir değerdi. Uğurcan da aynı şekilde. İrfan da iyi gidiyor. Altay, Manchester'a gittiği için sevinçliyim fakat Fenerbahçe'den gittiği için üzgünüm. İngiltere futbolu onu yukarı seviyeye çekecektir" ifadelerini kullandı.

"MUSLERA BENDEN İYİ KALECİ"

Muslera ve Galatasaray'ın durumu ile ilgili konuşan Volkan Demirel, "Muslera benden daha iyi kaleci. Galatasaray'ın değeri. Gitmesi herkesi üzer. Ben kalması ve Galatasaray'da jübile yapması gerektiğini düşünüyorum. Galatasaray ise Okan hocanın doğru planlamasıyla şampiyon oldu. Okan hoca bu oyuncu grubunu iyi yönetti ve liderlik yaptı. Oyuncuları kendine inandırmış ve bence en büyük özelliği de bu" şeklinde konuştu.

📈 TRENDYOL SÜPER LİG PUAN DURUMU 📈

"YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK EN BÜYÜK HEDEFİM"

Futbolculuk kariyerinin teknik adamlığına etkisi ve yurt dışı hedefinin sorulması üzerine Demirel, "Oyuncu 18 sene geriden izledim. 18 yıllık hafıza karşıma çıkıyor. Ben bir de çok not tutarım, yazarım. Şu an iyi gittiğimizi düşünüyorum. Yurt dışında çılışmak ise en büyük hedefim. Allah'ın izniyle yapabileceğimi düşünüyorum. Anı yaşayalım, yarın ne olacağını kimse bilmiyor. Kırmadan, dökmeden devam edelim" dedi.

Sayfa Yükleniyor...