"Webo için hepimiz üzgünüz"

Medipol Başakşehir'in başarılı futbolcusu Rafael, Şampiyonlar Ligi'ndeki PSG maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 09.12.2020 - 23:04 | Son Güncelleme: 09.12.2020 - 23:37

Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Rafael, "Takımımla gurur duyuyorum. Dün alınmış olan karar sadece bizler için, Türkiye için değil dünya futbolu için çok önemliydi. Bir duruş sergilememiz gerekiyordu. Bu duruş sonrası herkesin takdirini toplamak bizi mutlu etti." dedi.

"Webo için hepimiz üzgünüz." diyen başarı oyuncu, "Soyunma odasındaki atmosferi açıklamak zor. Webo'nun hislerini anlıyorduk. Tabii ki mutlu olduğumuzu söyleyemeyiz ama gösterdiğimiz duruşla atmosferin o yönde olduğunu, farklı olduğunu söyleyebilirim." şeklinde konuştu.

Rafael, "İyi bir ders, iyi bir tecrübe oldu bizim için. Zorlu bir gruba düştük. İşimiz kolay değildi. Türkiye'deki başarı sayesinde burada oluyorsunuz. Gurur duyulacak bir takım bıraktığımızı düşünüyorum." dedi.

Crivelli: Futbol sahalarında görülmemesi gereken bir olaydı

Enzo Crivelli ise "Futbol sahalarında görülmemesi bir olaydı kesinlikle. Biz Webo'yu desteklemek için öyle bir karar aldık, maça çıkmamak istedik. Futbol sahalarında görülmemesi gereken bir olaydı kesinlikle. Biz Webo'yu desteklemek için öyle bir karar aldık, maça çıkmayı istemedik. Şampiyonlar Ligi defteri bizim için kapandı. Bundan sonra kazanmaya devam etmemiz gerekiyor." dedi.

Sayfa Yükleniyor...