"Yabancı dışında transferi tamamladık"

Balıkesirspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, yabancı oyuncu transferi haricinde transferi kapattıklarını söyledi.

NTV Spor 16.07.2013 - 13:00

PTT 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor'un teknik direktörü İsmail Ertekin, yabancı oyuncular haricinde transferi noktaladıklarını söyledi.

Karacasu beldesindeki bir otelde futbolcularıyla yeni sezon hazırlıklarına devam eden Ertekin, 11 gündür Bolu'da kampta olduklarını anlattı.

Her geçen gün daha iyiye gittiklerini belirten Ertekin, "Çalışmalarımızı günde iki ya da üç antrenman yaparak sürdürüyoruz. İyi bir çalışma yapıyoruz. Sezon başı kolay bir olay değil. Oyuncular zorlanıyorlar ama çok da istekliler. Bu da bizi sevindiriyor. İnşallah bu çalışmanın ürününü ligde alırız" şeklinde konuştu.

Ertekin, hazırlık maçlarının sonucunun çok önemli olmadığını, oyuncularının neler yapabileceğine bakmaya çalıştıklarını vurguladı.

Takımda yabancı oyuncu eksikleri olduğuna dikkati çeken Ertekin, "Yabancılar geldiğinde eksiklerin tamamlanacağını düşünüyorum. Çok büyük bir eksiğimizin olacağını düşünmüyorum. Çok kaliteli ya da farklı bir oyuncu olursa olabilir. Yabancı oyuncular haricinde transferi noktaladık" diye konuştu.

Ertekin, yabancı oyuncu konusunda görüşmelerin devam ettiğini kaydederek, "İsveç'in AIK Stokholm takımından Kwame Amponsah Karikari ile anlaştık, yarın kampa katılacak. İki yabancı oyuncu ile bağlantımız var. Onlar da bu hafta sonu şekillenir" ifadesini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...