Fenerbahçe Haberleri: Yargıtay'dan Aziz Yıldırım ve 4 yönetici hakkında karar

SON DAKİKA HABERİ: Yargıtay 5. Ceza Dairesi, Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler hakkında verilen beraat kararını onadı.

NTV Spor 27.12.2021 - 14:21
Son Güncelleme: 27.12.2021 - 14:50
Yargıtay'dan Aziz Yıldırım ve 4 yönetici hakkında karar

Futbolda şike davasında İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin , Şekip Mosturoğlu, İlhan Ekşioğlu ve diğer yöneticiler hakkında verdiği beraat kararının sonucu bugün açıklandı.

Yargıtay 5. Ceza Dairesi yargılanan Aziz Yıldırım ve diğer yöneticiler için verilen beraat kararını onadı.

HABERLERİ

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Şekip Mosturoğlu haberi Twitter hesabından duyurdu.

Mosturoğlu'nun paylaşımında, "3 Temmuz 2011'de başlayan ceza yargılaması süreci bugün sona ermiştir. İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin Sn. Aziz Yıldırım, Sn.İlhan Ekşioğlu, ben ve yargılanan diğer dava arkadaşlarımız için vermiş olduğu BERAAT KARARI Yargıtay 5. Ceza Dairesi tarafından ONANMIŞTIR. Camiamıza hayırlı olsun." ifadeleri yer aldı.

➤ FENERBAHÇE'NİN FİKSTÜRÜ

Yargıtay'ın kararında, "Hükümlülerin müsnet suçlardan beraatlerine ilişkin yerel mahkeme kararında isabetsizlik görülmemiştir. Delilleri takdir ve gerekçesi gösterilmek suretiyle verilen beraat hükümleri usul ve kanuna uygun olduğundan yerinde görülmeyen katılanlar vekilinin temyiz itirazlarının reddiyle sonucu itibarıyla doğru olan hükümlerin onanmasına karar verildi." ifadeleri yer aldı.

Sayfa Yükleniyor...