Yeni Malatyaspor'da golcü arayışı sürüyor

Yeni Malatyaspor'un İkinci Başkanı Özcan Dündar, Bank Asya Ligi ya da Süper Lig deneyimi olan iyi bir golcü arayışında olduklarını söyledi.

NTV Spor 28.07.2011 - 15:41

Spor Toto 2. Lig takımlarından Yeni Malatyaspor'un İkinci Başkanı Özcan Dündar, Bank Asya Ligi ya da Süper Lig deneyimi olan iyi bir golcü arayışında olduklarını söyledi.
        
Dündar, 15 Temmuz'da Orduzu'daki kendi tesislerinde kampa giren takımın çalışmalarını günde çift antrenmanla sürdürdüğünü ifade etti.
        
Malatya'daki ilk etap çalışmalarının tamamlanmasının ardından, 5 Ağustos'ta Kızılcahamam'da ikinci etap çalışmalarına başlayacaklarını belirten Dündar, burada hazırlık maçları yaparak lige hazırlanacaklarını vurguladı.
        
Dündar, Bank Asya Ligi'ne yükselmek için çok iyi bir hazırlık dönemi geçireceklerine inandığını vurgulayarak, transfer çalışmalarını büyük oranda tamamladıklarını, iyi bir golcü bulmaları halinde transfer etmeyi planladıklarını aktardı.
        
Şu ana kadar 8 yeni futbolcu ile anlaştıklarına işaret eden Dündar, ''Bank Asya, yada Süper Lig tecrübesi olan iyi bir golcü arayışı içindeyiz. Takımın golcüsü var. Ancak, alternatif olabilecek, takıma uyum sağlayacak bir golcümüz daha olsun istiyoruz. Belirlediğimiz isimlerin Bank Asya Ligi ve Süper Lig beklentileri var. Golcü transferi için Bank Asya Ligi'nin başlamasını bekliyorduk. Ancak, ligler ertelenince biz de beklemeye aldık. Bu transferi de gerçekleştirirsek, rahatlayacağız. Defans, orta saha ve diğer mevkilerde iyi transferler yaptık'' dedi.
        
Dündar, transfer edilen yeni futbolcular için bir imza töreni düzenlemeyi de planladıklarını kaydetti.

Sayfa Yükleniyor...