Yeni Malatyaspor'da yanlış aranıyor!

Yeni Malatya teknik direktörü Ufuk Sarı, mağlubiyetleri bir şeyleri yanlış yaptıklarına bağladı.

NTV Spor 22.09.2010 - 15:37

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Yeni Malatyaspor'un teknik direktörü Ufuk Sarı, göreve geldikten sonra aldıkları iki yenilginin bazı şeyleri yanlış yapmalarının işareti olduğunu söyledi.

Ufuk Sarı, hafta içi deplasmanda Bozüyükspor'la mücadele ettiklerini, iyi bir görüntü sergilemelerine rağmen sahadan 2-0 mağlup ayrıldıklarını hatırlattı.

Yeni Malatyaspor olarak, istedikleri seviyeye gelene kadar bu dönemi kayıpsız atlatmaya çalıştıklarını, ancak hem Turgutluspor hem de Bozüyükspor maçında istedikleri başarıyı yakalayamadıklarını dile getiren Sarı, "Takımımız her geçen gün daha iyiye gidiyor. Turgutluspor maçında çocuklar iyi mücadele etmelerine rağmen futbol adına sahaya çok bir şey  koyamadılar. Bozüyükspor maçında ise oyun dengede giderken 15. dakikada gol yedik. Maçı kazanmak adına sonuna kadar iyi mücadele ettik. Fakat yenilgi, bazı şeyleri yanlış yaptığımızı işaret ediyor. Kaybettiğimizi her maçı ders alınacak fırsatlar olarak görüyoruz. Bu anlamda tüm Malatya kamuoyundan özür diliyorum" diye konuştu.

Başarıya ulaşmaları için az bir zaman kaldığını anlatan Sarı, başarının paylaştıkça büyüdüğünü ve bu yolda birlik bütünlük içerisinde olmak gerektiğini söyledi.

Sayfa Yükleniyor...