Yeni transfer iddialı: Trabzonspor'da büyük işler yapmak istiyorum

Trabzonspor'un yeni transferi Enis Destan, Altınordu'nun Youtube hesabına özel bir röportaj verdi ve "Trabzonspor'a gideceğim için çok gururluyum. Trabzonspor'da büyük işler yapmak istiyorum" dedi.

NTV Spor 24.01.2022 - 18:16

Altınordu'dan Trabzonspor'a transfer olan Enis Destan, "Bir yanım buruk gidiyorum. Çocukluğum burada geçti. Burada büyüdüm. Burada çok güzel eğitimler aldım. Buradan ayrılmak beni üzüyor; ancak yeni bir yolcuğa başlayacağım. Bunun için heyecanlıyım. Altınordu hep benim için ilk kulübüm olarak kalacak. Başkanımız öncelikle bize çok değer veriyor. Türk futbolunda bir devrim açıkçası. Ona çok teşekkür edoiyorum. Bana böyle bir imkan verdi. Bu imkanlardan yararlanmaya çalıştım ve yararlanmaya devam edeceğim" dedi. 

Trabzonspor'da hedefinin büyük olduğunu vurgulayan Enis Destan, "Önümüzde Trabzonspor var. Trabzonspor çok büyük bir camia ve kulüp. Trabzonspor'a gideceğim için çok gururluyum. Trabzonspor'da büyük işler yapmak istiyorum. Oraya çok katkı verip sonra tabii ki Avrupa ve Milli Takım'da oynamak istiyorum. Onun için de elimden geleni yapacağım" ifadelerini kullandı. 

Başarının sırrının çok çalışmak olduğunu kaydeden genç futbolcu, "Genç futbolcular ellerinden geldiğince çok çalışsınlar. Yeterince idman ve ekstra antrenman yapsınlar. Kendilerini mental olarak da geliştirsinler. Bol bol kitap okusunlar. Kendilerine yatırım yapabildikçe yapsınlar" tavsiyelerinde bulundu. 

Sayfa Yükleniyor...