Yıldırım F.Bahçe için yollarda!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Euroleague kadınlar finali için Ekaterinburg'a gitti.

NTV Spor

12.04.2014 - 17:51

Yıldırım, aslında her zaman yaptığı gibi masa tenisi takımının maçını izlemek için Ülker Arena'da olacaktı. Ancak kadın basketbol takımının finale kalmasının ardından planlarını değiştirdi.

Yönetimle bir toplantı yapan Yıldırım, bazı yönetici arkadaşları ile birlikte Ekaterinburg'a gitme kararı aldı ve bunun için bir de uçak ayarlandı.

Takımın daha önceki maçları için de Ekaterinburg'a 2 kez gidip gelen Fenerbahce başkanı, böylece 1 haftada 5000 km'den fazla yol kat etmiş olacak.

Diğer yandan Fenerbahce yönetimi, bir çok branşta maça çıkacak sporcularını yalnız bırakmamak için çesitli noktalarda yerini alacak.

Yöneticiler, Ekaterinburg'taki basketbol, Ülker Sports Arena'daki masa tenisi, İzmir'deki basketbol maçı ve Saracoğlu'ndaki futbol maçına gruplar halinde gidecekler.

Masa tenisi takımının şampiyonluğu kazanması durumunda takım Antalyaspor maçı öncesi Saracoğlu çimlerine çıkacak ve onure edilecek.

Hemen hemen her branşta başarıya koşan sporcular için kulübün resmi sitesi ve sosyal medya hesaplarından da gün boyu özel görseller paylaşılacak. Spor kulübü Fenerbahçe teması öne taşınacak.

Sayfa Yükleniyor...