Daniel Alves'ten ayrılık açıklaması

PSG'nin Brezilyalı yıldızı Daniel Alves, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, kulübe veda ettiğini duyurdu.

NTV Spor

23.06.2019 - 10:03 | Son Güncelleme: 23.06.2019 - 12:10

Ligue 1'in son şampiyonu PSG'nin 36 yaşındaki Brezilyalı yıldızı Daniel Alves, 2 senedir formasını giydiği takımdan ayrıldığını açıkladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; "Bugün hayatımda deneyim ve başarılarla dolu bir başka döngüyü tamamladım. Bir kulübün tarihinin yeniden inşasında bana verdikleri tüm fırsatlardan dolayı PSG ailesine teşekkür etmek istiyorum. İlk günden itibaren gösterdikleri şefkat ve saygıdan dolayı tüm personele teşekkür ediyorum. Herkes, bu kulübü biraz daha özel kıldı."

"Her şeyin bir başı, ortası, sonu vardır ve şimdi bu 2 yıllık görevimi sonlandırmamın zamanı geldi. Tüm bu süreçte elimden geleni yapmaya çalıştım, bir hatam olduysa özür dilerim" şeklinde sözlerine devam eden Daniel Alves şöyle noktaladı; 

"Eğer beni bir gün hatırlayacaksanız yüzünde güzel bir gülümemeyle saf bir ruh enerjisiyle hedeflerine bağlı kalan profesyonel bir işçi olarak hatırlayın."

Kariyerinde Sevilla, Barcelona, Juventus gibi takımların formasını giyen Daniel Alves 2017-18 sezonunun başında Fransız ekibine transfer olmuştu. PSG formasını 73 maçta giyen Brezilyalı yıldız, bu süreçte 2'si Ligue 1, 1'i Fransa Kupası olmak üzere 6 şampiyonluk yaşadı. 

Sayfa Yükleniyor...