Yine,yeni, yeniden...

Altay'dan Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilip siyah beyazlı kulüpte beklentileri karşılayamadan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a transfer olan İbrahim Akın yine büyüklerin gündemine geldi. Beşiktaş, İbrahim Akın'ın transferi için Belediye ile bu hafta içi görüşecek. Galatasaray da İbrahim'i transfer etmek isteyen kulüpler arasında...

NTV Spor 29.05.2011 - 16:45

2004 yılında büyük umutlarla İbrahim Akın'ı Altay'dan transfer eden Beşiktaş, hayalkırıklığıyla 2007 yılında genç futbolcuyu İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a göndermişti. Bu kulüpte 4 yıl boyunca çok iy bir futbol sergileyen ve takımının en etkili ismi haline gelen İbrahim Akın'ı Beşiktaş tekrar transfer etmek istiyor. İbrahim Akın, 2004-2007 yılları arasında forma giydiği Beşiktaş'ta 88 maçta 15 gol kaydetmişti.

Siyah-beyazlı takım, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen İbrahim Akın'ı renklerine bağlamak için girişimlere başladı.İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, yaptığı açıklamada, Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın, İbrahim'in transferi için kulüp başkanları Göksel Gümüşdağ'dan randevu talep ettiğini belirterek, bu konudaki görüşmenin hafta içinde yapılacağını bildirdi.

Dizar, Galatasaray Kulübü'nün de İbrahim Akın'ı transfer etmek için girişimlerde bulunduğunu ifade etti.

Sayfa Yükleniyor...