"Yüze gelen büyük bir yumruk"

Liverpool Menajeri Jurgen Klopp, Burnley'e sahasında 1-0 yenilip 68 maçlık yenilgisizlik serisinin sona ermesiyle ilgili konuştu. Alman teknik adam, "Kaybetmemiz imkansız bir maçı kaybettik. Yüze gelen büyük bir yumruk" dedi.

NTV Spor 22.01.2021 - 01:51

Maç sonrası Sky Sports'un sorularını yanıtlayan Jurgen Klopp, "Kaybetmemiz imkansız bir maçı kaybettik. Bu benim hatam. Görevim oyuncuları hazırlamak. Kararları doğru vermek. Topa çok fazla sahip olduk. Bazı şanslar yakladık. Ancak gol atamadık. Daha çok daha iyi hazırlanmamız gerekiyor. Bunlar bu gece olmadı. Oyunu kaybettik" dedi.

Kısır dönemlerin ilk defa başlarına gelmediğini kaydeden Klopp, "Bu son defa da olmayacak. Güzel olan şu ki; bunu değiştirebiliriz" ifadelerini kullandı.

Yenilmelerinin kendi hataları olduğunu vurgulayan Liverpool Menajeri Jurgen Klopp, "İşler iyi gitmediğinde hata her zaman menajerlerin olur. İşler iyi gidince oyuncular başarılı sayılır. Dünyanın her yerinde böyle" diye konuştu.

BBC'ye ise karşılaşmayı değerlendiren Klopp, "Yüze gelen çbüyük bir yumruk. Bu benim sorumluluğum. Bu onun kolay açıklaması. Topa çok sahip olduk. Şanslar yarattık, ancak durumu lehimize çeviremedik. Bu oyunu açık tuttu ve daha sonra penaltı kazandılar. Allisson bana dokunmadığını söyledi" dedi. 

Sayfa Yükleniyor...