Zidane'ın istifaya niyeti yok

İspanya Kral Kupası'nda 3. Lig takımı Alcoyano'ya elenen Real Madrid'de eleştirilerin hedefi Zinedine Zidane oldu. Kötü sonuçlar gelmesi halinde kovulacağının farkında olduğunu söyleyen Zidane'ın ayrılması şimdilik gündeminde yok.

NTV Spor 21.01.2021 - 17:49 | Son Güncelleme: 21.01.2021 - 18:13

İspanya Süper Kupası finalinde Athletic Bilbao'ya 2-1 kaybeden Real Madrid, dün akşam İspanya Kral Kupası'nda Alcoyano'ya aynı skorla yenilip elendi.

Mağlubiyetler sonrası Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane eleştirilerin hedefi oldu.

İspanya medyasında çıkan bazı haberlere göre; Fransız çalıştırıcının koltuğu güvende ve eflatun-beyazlı kulübün yöneticileri ona inanıyor.

İSPANYA LA LİGA HABERLERİ

Alcoyano maçının ardından konuşan Zidane ise, "Son zamanlarda değil belki ama iyi şeyler yaptık. Bu maçı ayırırsak bu sezon güzel işler yaptık. Şimdi yapabileceğimiz şeylere odaklanmak zorundayız" dedi.

Yenilgiye uğrayınca herkesin konuştuğunu söyleyen Fransız teknik adam, "Olan biten her şeyin sorumluluğunu alıyorum. Sakinim. Oyuncular kazanmak istedi. Denediler ve farklı şeyler oldu. Sorumluluğu üstlenmek zorundasınız..." diye konuştu.

"Her zamanki gibi sorumluluğu alacağım"

"Zor bir durum, İspanya Kral Kupası'ndan elendik" diyen Zidane, "Bir şeyler yapmalıydık ama yapamadık. Oyuncular denedi. Bu futbol, 3. Lig takımına elendik. Bu bir utanç değil, olabilecek bir şey, oluyor" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Sayfa Yükleniyor...