Zlatan bombayı patlattı!

Haksız bir kararla Chelsea karşısında kırmızı kart gören PSG'li Zlatan İbrahimovic, rakip takım oyuncularını ağlayan bebeklere benzetti.

NTV Spor 12.03.2015 - 10:32

Paris Saint Germain'in 1-1'in rövanşında uzatmada 2-2 ile elediği Chelsea mücadelesine Zlatan İbrahimovic yine damgasını vurmayı başardı.  

31. dakikada Oscar ile yerdeki topa müdahale için uzattığı ayağını hemen geri çeken Zlatan İbrahimovic, buna karşın hakem Bjorn Kuipers tarafından ağır bir kararla kırmızı kart gördü.

İsveçli futbolcu maç sonunda pozisyonla ilgili konuştu. Zlatan, "Kırmızı kartı görünce, 'Ya bu hakem bu işi bilmiyor. Ya da benim görmediğim bir şey gördü' diye düşündüm" dedi.

Chelsea'li oyuncularla adeta dalgasını geçen İbrahimovic, "En kötüsü kırmızı kart görmem değildi. Chelsea'li futbolcular sanki etrafımda 11 bebek varmış gibi davranıyordu" dedi.

İsveçli forvet, "Ayağımı geldiğini görünce çektim. Oscar rol mü yaptı yoksa gerçekten acıdan mı öyle kıvrandı anlamadım. Önemli olan turu geçtik ve istediğimiz aldık" ifadesini kullandı.

Takım arkadaşlarına övgüler yağdıran Zlatan, "Bir kişi eksik olmamıza karşın mükemmel oynadık. Bütün takım her türlü övgüyü hak ediyor. Gerçekten tüm arkadaşlarım yürekten oynadı" diye konuştu.

 

Sayfa Yükleniyor...