Zumdick: "Beşiktaş'tan puan alacağız"

Gençlerbirliği'nde teknik direktör Zumdick Beşiktaş'tan puan alacaklarına emin...

NTV Spor 11.11.2010 - 15:46

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ralf Zumdick, Beşiktaş'ın çok iyi bir takım olduğunu, ancak siyah-beyazlılardan mutlaka puan alacaklarını söyledi.

Zumdick, tesislerde düzenlediği haftalık basın toplantısında, ligde pazar günü yapacakları Beşiktaş maçının zorlu geçeceğini belirterek, "Beşiktaş maçı kolay olmayacak. Beşiktaş'ın, Kasımpaşa ile yaptığı maçı izledim. O karşılaşmada iyi oynamadılar, ancak Beşiktaş iyi takım. Bize de iyi hazırlanıp geleceklerdir. Futbolcularıma güveniyorum. Bu maça çok iyi hazırlanıyoruz. Beşiktaş'tan mutlaka puan alacağız" dedi.

Ermin Zec ve Aykut'un sakatlıklarının bulunduğunu ifade eden Ralf Zumdick, "Bu bizim için önemli bir sorun teşkil etmeyecektir. Ayrıca bu durumu yedek futbolcular için bir şans olarak görüyorum. Onların bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceklerine de eminim. Oynayamayacak futbolcularımızın eksikliği hissettirilmeyecektir" diye konuştu.Beşiktaş'ta bazı futbolcular için özel önlem alınıp, alınmayacağının sorulması üzerine Zumdick, "Beşiktaş'ta bir çok yıldız futbolcu var. Hiçbirisi için özel bir önlem almayacağız. Biz kendi oyunumuzu sahaya yansıtacağız ve Beşiktaş'tan puan alacağız" yanıtını verdi.

Sayfa Yükleniyor...