Çalhanoğlu'na teklif yağıyor!

İspanyol AS Gazetesi; gündeminde Hamburg'da forma giyen Hakan Çalhanoğlu'na yer verdi. Gazeteye açıklamalarda bulunan Milli futbolcunun babası, Avrupa'daki 10 farklı kulübün oğluyla ilgilendiğini söyledi.

NTV Spor 21.04.2014 - 12:49

Bundesliga'da düşme hattında yer alan Hamburg'ta Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu başarılı performansıyla dikkat çekiyor. Hamburg kötü bir sezon geçirmesine rağmen Hakan Çalhanoğlu oynadığı 29 maçta 10 gol kaydetti.

20 yaşındaki futbolcunun babası Hüseyin Çalhanoğlu'na göre Avrupa'nın büyük kulüpleri de oğlunun potansiyelinin farkında. İspanyol AS Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan Hüseyin Çalhanoğlu, aralarında Atletico Madrid ve Real Madrid gibi takımların yer aldığı 10 kulübün oğlu ile ilgilendiğini söyledi.

Real Madrid'in Hakan Çalhanoğlu'nun menajeriyle görüştüğünü ifade eden Hüseyin Çalhanoğlu, eflatun-beyazlıların genç futbolcuyu önümüzdeki sezon kiralamak istediğini ifade etti.

Baba Çalhanoğlu ayrıca Hakan'ın Hamburg ile sözleşmesini 2018 yılına kadar uzattığını ancak Milli futbolcunun sözleşmesinde; Alman kulübün küme düşmesi halinde serbest kalma maddesinin bulunduğunu dile getirdi.

 

 

Sayfa Yükleniyor...