Redknapp Ukrayna yolunda!

Tottenham'ın eski menajeri Harry Redknapp, Ukrayna Milli Takımı’nın başına geçmeye hazırlanıyor. Ukrayna Futbol Federasyonu’nun, menajeriyle temasa geçtiğini söyleyen Redknapp, teklifle ilgilendiğini açıkladı.

NTV Spor 22.11.2012 - 17:42

Eski Tottenham Menajeri Harry Redknapp, Ukrayna Milli Takımı'nın başına geçmeye hazırlanıyor. Ukrayna Futbol Federasyonu'nun, menajeriyle temasa geçtiğini söyleyen Redknapp, teklifle ilgilendiğini söyledi.

Harry Redknapp'ın, Fabio Capello'nun yerine İngiltere Milli Takımının başına geçmesi bekleniyordu.Ancak deneyimli çalıştırıcı, Tottenham'ı sezon ortasında bırakmaya yanaşmayınca, İngiltere Futbol Federasyonu, EURO 2012 öncesi Roy Hodgson'da karar kıldı. Çok geçmeden Tottenham ile yolları ayrılan Redknapp, o günden beri takım çalıştırmıyordu.

Redknapp'ın muhtemel yeni adresi ise Ukrayna Milli Takımı olacak gibi görünüyor. ‘Daily Mail' gazetesine konuşan Redknapp, Ukrayna Futbol Federasyonundan teklif aldığını söyledi. Teklifle ciddi şekilde ilgilendiğini belirten Redknapp; "Ukrayna çıkıştaki bir futbol ülkesi. Çok iyi genç oyuncuları, Shakhtar gibi önemli takımları ve bazı harika statları var. Ukrayna Milli Takımı'nın başına geçme konusunu ciddi olarak düşünüyorum" ifadesini kullandı.

Redknapp teklifi kabul etmesi halinde, gelecek Eylül ayında, Dünya Kupası elemelerinde İngiltere'nin karşısına çıkacak.

Sayfa Yükleniyor...