"Türk Telekom Arena, cadı kazanı!

Şampiyonlar Ligi ikinci turunda Galatasaray ile eşleşen Schalke 04 Teknik Direktörü Jens Keller, sarı-kırmızılı ekibin stadını milli maçtan bildiğini belirtirken, cadı kazanı ifadesini kullandı.

NTV Spor 20.12.2012 - 18:05

UEFA Şampiyonlar Ligi'nin ikinci turunda Galatasaray ile eşleşen Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) ekibi Schalke 04'ün üeknik direktörü Jens Keller, ikinci turda kolay rakip olmadığını belirtti.

Keller, Galatasaray karşısında şanslarının olduğunu belirterek, "Şampiyonlar Ligi'nin ikinci turunda kolay rakip yok. Ancak bizim şansımız olduğuna inanıyorum. Kendi performansımızı ortaya koyarsak çeyrek finale yükselebiliriz" ifadesini kullandı.

Schalke 04'ün kaptanı Benedikt Höwedes ise, Galatasaray'ın oynadığı stadı, bir milli maçtan tanıdığını belirterek, Türk Telekom Arena'yı "cadı kazanı" olarak değerlendirdi.

Takımın menajeri Horst Heldt, Galatasaray'ın kendi seviyelerinde olan bir takım olduğunu belirterek, torbada hangi takımlar bulunduğuna bakılırsa, bu kuradan memnun olabileceklerini ifade etti.

Sayfa Yükleniyor...