"Uyarı ile ilgili çalışmalar yapılıyor''

Türkiye Futbol Federasyonu'nun, takımların bağlı olduğu kulüplerle ilişkilerini kesmesi yönündeki uyarısını değerlendiren Polatlı Bugsaş Spor Kulübü Başkanı Abdulkadir Dişçi, konuyla ilgili gerekli çalışmaların yapıldığını söyledi.

NTV Spor 17.04.2013 - 17:29

Türkiye Futbol Federasyonu'nun, takımların bağlı olduğu kulüplerle ilişkilerini kesmesi yönündeki uyarısını değerlendiren Polatlı Bugsaş Spor Kulübü Başkanı Abdulkadir Dişçi, konuyla ilgili gerekli çalışmaların yapıldığını söyledi.

Dişçi, "TFF ile bu konuyla ilgili zaten görüşüyorduk. Gerekli çalışmalar yapılıyor. Uyarı yazısı henüz gelmedi. Yarın ulaşır. İki kulüp içinde görev alan şahısların tek kulüpte görevlendirilmesi isteniyor. 17 Mayıs tarihine kadar süreci tamamlamamız gerekiyor. Yönetim kurullarında alt ve üst branşlarda görev alanlar sadece birini tercih edecek. Doğal bir süreç" değerlendirmesini yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, PTT 1. Lig ile Spor Toto 2. Lig'de mücadele eden 1461 Trabzon, Anadolu Selçukluspor ve Polatlı BUGSAŞ Spor'a, farklı liglerde bağlantıları olan takımlarla ilişkilerini kesmesi için uyarıda bulunmuştu.

Sayfa Yükleniyor...