Durumu ciddiyetini koruyor!

Geçen sezon Japonya Grand Prix’sinde ağır yaralanan Formula 1 pilotu Jules Bianchi'nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor. 25 yaşındaki pilotun babası, her an kötü haberi alma korkusuyla yaşadıklarını söyledi.

NTV Spor 22.05.2015 - 13:10

Geçen yıl Formula 1 Japonya Grand Prix'sinde geçirdiği kaza sonucu başından ağır yaralanan Marussia Pilotu Jules Bianchi'nin yaşam savaşı sürüyor. Ancak Fransız pilotun babası Philippe Bianchi'nin son açıklamaları umudun giderek azaldığını gözler önüne serdi. Philippe Bianchi; "Oğlum hayatta olduğu sürece umut vardır ama artık bir mucizeyi bekliyoruz. Jules'un durumunda herhangi bir ilerleme yok. Nörolojik açıdan oğlumun daha ne kadar dayanacağını bilmiyorum. Pes etmemiş olması bizim için çok önemli ama ölümü de düşünüyoruz ve bu korkunç bir durum" diye konuştu.

Marussia pilotu Jules Bianchi, geçen sezon Japonya Grand Prix'sinde, kaza yapan bir aracı kaldırmaya çalışan vince çarparak, başından ağır şekilde yaralanmıştı.
 
Bu yıl adını Manor olarak değiştiren Marussia takımı, hafta sonu koşulacak Monaco Grand Prix'sine Jules Bianchi'nin baş harflerinden oluşan ve yarış numarasını taşıyan kırmızı bir bant ile çıkacak.

Sayfa Yükleniyor...