"Şampiyonluğa inanıyoruz"

Başakşehir'in yıldızı Edin Visca, şampiyon olacaklarına inandıklarını söyledi. NTV Spor'a özel açıklamalarda bulunan Bosnalı futbolcu, zirve yarışının 4 takım arasında geçeceğini dile getirdi.

NTV Spor 06.01.2018 - 17:40

Medipol Başakşehir'in Bosnalı oyuncusu Edin Visca, NTV Spor'un sorularını yanıtladı.

Ligin ilk yarısını geçen sezonki gibi lider tamamladıklarını Hatırlatan Visca, bu kez şampiyon olacaklarına inandıklarını belirtti.

"Geçtiğimiz sezon şampiyonluk yolunda basit puan kayıpları yaşadık." diyen Visca, "Bu belki de ilk defa şampiyonluk mücadelesi vermiş olmanın şaşkınlığı idi. Sezon öncesi bu konuyu hocamızla yeniden görüştük. Alınan 3 puan hangi takımdan olursa olsun aynı değerde. Geçen sezon belki de ikinci devre şampiyon olabileceğimize inanmıyorduk ama bu sezon hepimiz inanıyoruz." dedi.

Topa sahip olma ve olumlu pas istatistiklerinde Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın önünde olduklarına dikkat çeken Visca, şampiyonluk mücadelesini kendileriyle birlikte bu 4 takımın vereceğini söyledi.

Bosnalı oyuncu ligin en formda teknik direktörünün Abdullah Avcı olduğunu dile getirdi.

Visca, "Uzun yıllardır bu takımda oynuyorum. Her sezon teknik ve taktik açıdan geliştik. Abdullah Avcı bana göre sadece bu yılın değil, son birkaç yılın en başarılı teknik direktörü." dedi.

Visca, Başakşehir'de ilk yarının en başarılı isminin Junior Caicara olduğunu söyledi.

Sayfa Yükleniyor...