Buse Naz Çakıroğlu'nun gözyaşları

2020 Tokyo Olimpiyatları'nda 51 kiloda gümüş madalya kazanan Buse Naz Çakıroğlu, ödül seramonisinde göz yaşlarını tutamadı.

NTV Spor 07.08.2021 - 09:32

Kadınlar 51 kiloda gümüş madalya kazanan Buse Naz Çakıroğlu, ödül seramonisinde göz yaşlarını tutamadı. Madalyasını Uluslararası Futbol Federasyonları (FIFA) Başkanı Gianni Infantino'dan alan Çakıroğlu, duygusal anlar yaşadı. Madalyayı almadan önce ağlamaya başlayan milli boksör, madalyasını boynuna taktıktan sonra da gözyaşı döktü. 

"BİZDEN SONRA GELECEK HERKESİN YOLUNU AÇTIK"

Busenaz Çakıroğlu, madalya töreni sonrası TRT Spor'a konuşurken, "Bu, ilk olduğumuz için çok önemli bir başarı. Bizden sonra gelecek herkesin yolunu açtık. Madalyanın renginin altın olmasını çok istiyordum. Hayırlısı ve nasipte olan buymuş. Tekrar çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye'de bizi destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. Ülkece çok zor günler geçiriyoruz. Buna rağmen çok destek mesajı aldık. Çok mutluyum, ama hüzünlüyüm " dedi. 

Altın madalya kazanmak istediğini kaydeden Çakıroğlu, "Ona göre çalışmaya devam edeceğiz. Yaklaşık 1 aydır buradayız. Oldukça çor bir dönem geçirdik. Artık evimize gidip dinlenmek istiyorum" ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...