"Almanya'nın futbol direktörü var mı?"

Almanya'nın Hoffenheim takımında forma giyen Kerem Demirbay'ın A Milli Takım'a kazandırılmak istenmesini Mehmet Demirkol, NTV Spor yayınında değerlendirdi.

NTV Spor

08.11.2016 - 11:57

Milliyet gazetesinden Celal Umut Eren'in "Kerem Yarışı" başlıklı haberini değerlendiren Mehmet Demirkol, "Yunus Mallı, yaptığı tercih konusunda ne düşünüyor? Hiç kullanamıyoruz onu. Hakikaten iyi oyuncu." dedi.


Daha sonra sözlerine "Teşekkürler Almanya." diye devam eden Demirkol, "Ben Almanya'yı seviyorum. Futbolumuzu ayakta tutuyorlar. Kolay değil. Bir ülkeyi taşıyorlar, başka ülkeyi daha taşıyorlar. Sırtlarında iki ülke var. Sadece Bundesliga değil konu. Türkiye Ligi'ni ve Türk Milli Takımını taşıyor. Alman Futbol Federasyonuna, Spor Bakanlığına, Alman okullarına bize bu üretimi yaptıkları, bu oyuncuları bize yetiştirdikleri için çok teşekkür ediyorum. Devamını diliyorum. " ifadelerini kullandı.

Mehmet Demirkol daha sonra "Almanya'da Türkiye'deki gibi Alman Futbol Direktörü var mı? Olması lazım. Özel bir koordinasyona gerek yok yani." şeklinde imalı konuştu.

Sayfa Yükleniyor...