"Çirkin bir çocuk, oradan kaybediyor"

NTV Spor yorumcusu Güntekin Onay, Angel di Maria'nın PSG'ye katkısını değerlendirdi, Arjantinli oyuncu için ilginç ifadeler kullandı.

NTV Spor 05.04.2017 - 11:07

Angel di Maria'nın yakışıklı bir futbolcu olmadığını söyleyen Güntekin Onay, "Bence, yakışıklı bir futbolcu şöyle David Beckham gibi birisi olsaydı, futbolculuğuyla dünyanın en iyi 5 futbolcusundan biri olurdu. Di Maria'nın albenisi, pazarlaması yok." dedi.

"Allah affetsin, çirkin bir çocuk bence biraz. Oradan kaybediyor..." diyen Onay şöyle devam etti, "Yoksa çok büyük bir futbolcu. Maç içinde yaptıklarını görmüyor musunuz? Real Madrid'e Şampiyonlar Ligi kazandırdı. Son maçta 2 tane asist yaptı ve ekmeğini taştan çıkaran asistler. Çok özel, meziyetli bir oyuncu. Serbest vuruştan gol atıyor. Her şeyi yapıyor, şut atıyor, serbest vuruştan gol atıyor, hızlı, her türlü meziyeti var. Dayanıklı, mücadeleci... Ne eksiği var, bilmiyorum. Gidip rakip takım oyuncusunun gırtlağını sıkan, hakeme itiraz eden oyuncu da değil. Eksiği nedir çözemedim. Real Madrid, Manchester United, Arjantin Milli Takımı'nda oynadı ama daha fazlasını hakediyor."

Sayfa Yükleniyor...