Demirkol: "Bugüne kadar böyle bir şey görmedim"

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Yasin Öztekin'in Gaziantepspor'a attığı birinci gol sonrası polise sarılmasını değerlendirdi ve "46 yaşındayım, bugüne kadar böyle bir şey görmedim. Başlı başına bir sanat eseri." dedi.

NTV Spor

11.12.2016 - 23:26

Mehmet Demirkol, 90+'da Galatasaray-Gaziantepspor maçını değerlendirirken, Yasin Öztekin'in takımını 1-0 öne geçirdği gol sonrası saha kenarındaki polise sarılmasına artı parantez açtı.

"O sarılma sahnesi var ya; bu tip korkunç vahşete bundan daha şahane bir cevap -46 yaşındayım- ömrü hayatımda görmedim." diyen Mehmet Demirkol, "Ondan daha güzel fotoğraf görmedim. Yasin'e şahsen teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan önce de iyi maçlar oynadı, bundan sonra da iyi maçlar oynayacak. Bilmiyorum, belki hat-trick yapar mı? Ancak o fotoğraf başlı başına bir sanat eseri. Yasin, kariyerinde yapabileceği maksimum şeyi yaptı. Artık yarın futbolu bıraksa bile Yasin'i kimse unutmaz. Bundan sonra Yasin'le ilgili kötü bir şey söylersem beni uyar. Hiçbir anlamda eleştiri yapmamayı düşünmüyorum. Bir çok şey yapılabilir. Asker selamı falan yapılabilir. Ancak bu başka bir şey. Önce mi planladı, birisi mi söyledi, hiç önemi yok. Bu böyle anlatılır. Bundan daha iyi anlatılmaz. Yasin, çok eleştirdiğim bir oyuncudur. Davranışları, söyledikleriyle, zaman zaman oyunuyla, başka hikayeler; ama hep topla alakalı. Ama bundan sonra onunla ilgili ters bir şey söylersem beni uyarabilirsin, geri alırım." açıklamalarını yaptı. 

Sayfa Yükleniyor...