Faruk Sarman'dan Vedat İnceefe'ye yanıt: Transferim onun yüzünden olmadı

Faruk Sarman, Kırılma Anı'na konuk olan Vedat İnceefe'nin açıklamalarına yanıt verdi. Sarman "Galatasaray'a transferim onun yüzünden olmadı" dedi.

NTV Spor 09.12.2021 - 14:53 | Son Güncelleme: 09.12.2021 - 14:55

Galatasaray'ın eski futbolcularından Vedat İnceefe, NTV'de Emek Ege'nin hazırlayıp sunduğu Kırılma Anı'na konuk oldu.

İnceefe, Galatasaray forması giydiği dönemde Faruk Sarman ile yaşadığı tartışmayı anlatırken Sarman'dan İnceefe'ye yanıt geldi.

Faruk Sarman, o yıllarda Galatasaray'a transferinin bu olay sonrası gerçekleşmediğini söyledi.

"El hareketi ve ısırma dışında oyunla alakası olmadı"

"Şahsın hakkımda yapmış olduğu yorumlar tamamına yakını yalan dolandır. Maçın son 15 dakikasında 2-1 mağlupken hocamız beni santrfora aldı. Bu delikanlı arkadaş da son 10 dakika maça girip yaptığı el hareketi ve ısırma dışında oyunla alakası olmadı. Ben de o hareketinden sonra kendisine söylemde bulundum. Şahsına hakaretim doğrudur lakin hiçbir Galatasaraylı futbolcuyla onun anlattığı gibi bir polemiğim kesinlikle olmamıştır."

"Galatasaray'a transferim onun yüzünden olmadı"

"Kaldı ki olsa bile beni gidip o şahsiyete şikayet mi edecekler? Sen kimsin? Soyunma odasına gelmiş, sen Ankaragücü soyunma odasına gelemezsin. Maç sonu Ali Sami Yen Stadı'nın dışında Galatasaray'dan Emre, Okan bizim takımdan Hakan Keleş, Hakan Kutlu, Fatih Gökmen konuşurken sinsice gelip kafa attı. O zamanlar Galatasaray'a transferim onun yüzünden olmadı."

"Ben hiçbir zaman hakkımı helal etmiyorum. Belki de bilerek yaptı bunları. Trabzon'da antrenörlük kursunda hocalarım ve arkadaşlarım benden sükunetimi korumamı istediler. Kendisi orada olan orada kaldı kelimesini bana kullanmıştır. Anlatımlarına göre arkadaş kendini mafya babası görüyor galiba. Galatasaray gibi camiada bulunmuşsun ama ne olduğun sonradan anlaşılmış. Daha esamen okunmuyor. Dünyanın sayılı hocalarından Lucescu'ya üzün atan bir bir zihniyetle ne konuşursun, ne beklersin?"

Sayfa Yükleniyor...