"FİLMİN SONU KÖTÜ"

İzlanda Türkiye maçını değerlendiren Mehmet Demirkol, Milli Takım'daki Fatih Terim - Arda Turan çekişmesinin sonunun iyi olmayacağını söyledi ve "İkisi de büyük kaybeden olacak. Filmin sonu kötü" ifadelerini kullandı.

NTV Spor 10.10.2016 - 12:54

İzlanda maçı öncesi kazanan taraf olacağımızı düşündüğünü söyleyen Mehmet Demirkol, "Ukrayna maçından önce konuşurken İzlanda'yı yeneceğimizi düşünüyordum. İzlanda deşifre olmuş bir takım. çok iyi bir takım itirazım yok; biz bu takımı yenebilirdik. Çok da ahım şahım bir şey yapmaya gerek yoktu. Kızgınlığım buna zaten. Elimizde böyle bir fırsat vardı. Bu takımı yenebilirdik. Oyunun içinde kalsak bunu yapardık. Fatih Hoca bunu yapabilirdi. Fatih Hoca maalesef futbol düşünmüyor. Futbolun içinde kalmayan sürekli dışına çıkan kendisi. Hoca'ya saldırı, cephe yok demiyorum. Hocanın üzerinden Türkiye Futbol Federasyonu'na saldıranlar var. Orada garip bir savaş var. Bu var ama sahanın içi Terim'in işi. Dünyanın en pahalı teknik direktörümüz var. Direktörümüz var. Bu ismi oraya koyan kişi kendisiyle hesaplaşmalı. Böyle bir şey olabilir mi? Fatih Hoca'nın yardımcısı kim belli değil. Yardımcıları yazmıyor. Sahaya çıkanları bilmiyoruz." dedi. 

Demirkol, Fatih Terim - Arda Turan çekişmesi nedeniyle iki ismin de kaybeden kişiler olacağına vurgu yaptı ve "Bu çekişmenin sonu iyi değil. 
Bu filmin sonu kötü. Sadece Fatih Hoca için değil, Arda için de kötü olacak. Bu işi o kadar kötü yönettiler ki; eninde sonunda kim kazansa da aslında büyük kaybeden olacak. Birisi Arda'yı dışarıda bırakan kişi diğeri de Fatih Hoca'yı yiyen adam olacak." diye konuştu. 

Sayfa Yükleniyor...