Tenisin efsaneleri Williams'lar beyaz perdede

Sporun ilham verici hikayelerinden biri daha beyaz perdeye taşındı. Tenise damga vuran Williams kardeşlerin başarı öyküsünü anlatan "Kral Richard", 19 Kasım'da sinemaseverlerle buluşacak.

NTV Spor 16.11.2021 - 17:14

Tenisin efsanevi kardeşleri Williams'ların hikayesi artık beyaz perdede.

Toplamda 30 Grand Slam zaferi bulunan Serena ile Venus Williams'ın şampiyonluklarla dolu kariyerleri, "Kral Richard" filmiyle sinemaseverlerle buluşacak.

- Venus Williams ne söyledi?

"Senaryoyu okurken gözyaşlarımı tutamadım. Bir aile olmanın, baba ve kızlarının birlikteliğini görmek tarif edilemez bir duygu. Umarım bu film hayallerinin peşinde koşan tüm kız çocuklarına ilham kaynağı olur." 

- Will Smith ne söyledi?

Kardeşlerin hayat hikayesinde önemli bir rolü olan ve filme adını veren baba Richard Williams'ı canlandıran ünlü aktör Will Smith de gururlu.

"Ailesini ve çocuklarını böylesine koruyan bir babayı canlandırmak eşsiz bir deneyimdi. Onun hayata bakış açısını görmek beni de geliştirdi. Williams ailesinin hikayesi gerçekten etkileyici."

- King Richard ne zaman vizyona girecek?

Kadınlar tenisine damga vuran Williams kardeşleri anlatan "King Richard", Amerika Birleşik Devletleri'nde 19 Kasım'da vizyona girecek.

Sayfa Yükleniyor...