Ahmet Nur Çebi talimatı verdi! İki isim Beşiktaş'a geri dönüyor

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Beşiktaş’ta gelecek sezonun kadrosu şimdiden planlanmaya başladı. Transfer için çalışmalarına başlayan başkan Ahmet Nur Çebi, genç ve tecrübeli isimleri harmanlayıp iddialı bir kadro kurmak istiyor.

NTV Spor 19.02.2022 - 18:00

Düzenlediği basın toplantısında genç ağırlıklı kadro ile yola devam etmek istediklerini belirten Beşiktaş Kulübü Başkan Ahmet Nur Çebi, takıma birkaç deneyimli oyuncuyu katmak istiyor.

Planlamada ise maaşları yüksek bulunan eldeki oyuncuları göndererek maliyetleri düşürmek. Ardından ise deneyimli birkaç oyuncuyu kadroya katıp gençler ile harmanlanmış bir takım oluşturmak.

BEŞİKTAŞ HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN

HUCÜM HATTI BELİRLENDİ
Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre; planlama doğrultusunda harekete geçen yönetim, hücum hattındaki üçlüyü belirledi bile. Yeni sezonda hücum hattı için Cenk Tosun'u bekleyen Beşiktaş, Everton ile sözleşmesi bitip serbest kalacak olan milli yıldızın kararını açıklamasını bekliyor.

Bir diğer hedef ise 3. kez dönme ihtimali olan Vincent Aboubakar. Yıldız oyuncu ile görüşmelere başlandı. Aboubakar’ın da geri dönme noktasına istekli olduğı belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...