Manchester United'ın teklifi Ronaldo'yu şaşırttı

Sezon öncesi kampına henüz katılmayan Cristiano Ronaldo'ya Manchester United'dan teklif var. Kırmızı Şeytanlar'ın planı yıldız futbolcu ve menajeri tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

NTV Spor 24.07.2022 - 23:51

Cristiano Ronaldo'nun Manchester United'da kalıp kalmayacağı bilinmezliğini korurken yeni iddialar ortaya atıldı.

Kırmızı Şeytanlar, Portekizli yıldızın Old Trafford'dan ayrılmak istemesine rağmen oyuncusunun sözleşmesini 2024'e kadar uzatmak istiyor.

- Manchester United'dan Ronaldo'ya teklif

Mirror'a göre, İngiliz kulübü Ronaldo'ya sözleşmesindeki 1 yıllık opsiyonu işleme koyması halinde kiralık olarak takımdan ayrılmasına izin verecek.

Kulübün amacı ise yeni teknik direktör Erik ten Hag'ın Premier Lig'de ilk dörtte yer alması durumunda Ronaldo'nun gelecekte Manchester United ile Şampiyonlar Ligi'ne tekra boy göstermesini sağlamak.

Teklif menajer Jorge Mendes ve Cristiano Ronaldo tarafında şaşkınlıkla karşılanırken ikili durum değerlendirmesi halinde.

- Atletico Madrid'in planı

Manchester United olası sözleşme yenilemeylee birlikte sponsorluk anlaşmalarında hareketlilik bekliyor.

Adı Atletico Madrid ile anılan 37 yaşındaki yıldız futbolcu, ailevi nedenlerden dolayı takımın Tayland ve Avustralya kampına katılmadı.

Atletico'nun Ronaldo'yu transfer etmek için kaynak arayışına girdiği ve Antoine Griezmann'ı transfer listesine koyduğu iddia ediliyor.

Times'a göre ise Diego Simeone'nin kendisiyle çalışmayı çok istemesinden etkilenen Cristiano Ronaldo, İspanyol ekibine transferine sıcak bakıyor.

Sayfa Yükleniyor...