Eczacıbaşı'nda hedef şampiyonluk

Eczacıbaşı Vitra Kadın Voleybol Takımı Menajeri Nalan Ural, hedeflerinin Avrupa Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak olduğunu ifade etti.

NTV Spor 18.09.2012 - 15:03

Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı Menajeri Nalan Ural, bu sezon başta Avrupa Şampiyonlar Ligi kupası olmak üzere mücadele edecekleri tüm kulvarlarda şampiyonluğu hedeflediklerini söyledi.

Nalan Ural, yaptığı yazılı açıklamada, 17 Ekim'de Ankara'da oynayacakları Süper Kupa maçına kadar olan süreyi çok iyi değerlendirip, sezona en iyi şekilde hazırlanacaklarını belirtti.

Polonya'da 21-23 Eylül tarihlerinde düzenlenecek turnuvaya katılmak için bugün bu ülkeye gideceklerini dile getiren Ural, ''Ekim başında hazırlık maçları ile de çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Zor ve yoğun geçecek olan ve sezonun ilk 8 gününde, Süper Kupa ile birlikte, Türkiye Ligi ve Avrupa Şampiyonlar Ligi olmak üzere 2012-2013 sezonuna 3 maçla, hızlı bir giriş yapacağız. Kulüp olarak, yoğun programa karşın güzel bir sezon geçireceğimize inanıyor ve başta Avrupa Şampiyonlar Ligi kupası olmak üzere tüm kupaların sahibi olmak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

Geçen sezonu 3 kupayla bitiren teknik direktör Lorenzo Micelli yönetimindeki Eczacıbaşı VitrA'nın bu sezonki kadrosunda Esra Gümüş, Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu, Neslihan Darnel, Senna Usic, Büşra Cansu, Maja Poljak, Asuman Karakoyun, Buse Kayacan, Gözde Yılmaz, Melis Durul, Ceylan Arısan, Liubov Shashkova Sokolova, Özge Kırdar Çemberci ile Aleksandra Petrovic bulunuyor.

Sayfa Yükleniyor...